Niezbędnik gitarzysty

czwartek, 18 wrzesień 2014, 12:06 | Category : gitary, gitary dla dzieci
Tags :

niezbędnik gitarzysty w gitaraibas.pl

Odpowiadając na wiele pytań o to jaka gitara jest dobra dla początkujących i co jeszcze jest potrzebne na starcie nauki gry na gitarze, stworzyliśmy Niezbędnik gitarzysty – kategorię, w której gromadzimy sprawdzone przez nas gitary klasyczne dla początkujących i prezentujemy podstawowe akcesoria i osprzęt gitarowy.

Nasz wybór opieramy na sporym doświadczeniu które czerpiemy z prowadzenia Studium muzycznego Świat gitary, w którym od kilku lat z powodzeniem uczymy dzieci i młodzieży gry na gitarze.
Niezbędnik gitarzysty to przede wszystkim gitary dla dzieci marki Alvera – w różnych rozmiarach i kolorach. Dla dorosłych proponujemy gitary klasyczne Yamaha czy Oscar Schmidt. Poza tym znajdziecie tam różnej grubości pokrowce firmy Canto, podgitarniki, tunery i metronomy oraz podstawowe podręczniki do nauki gry.
Najważniejszy jest zapał i chęci do nauki, ale dobry instrument w przystępnej cenie i sprawdzony osprzęt gitarowy na pewno przyczyniają się do rozwoju muzycznych pasji i wypracowania właściwego warsztatu gitarowego.

Comments are closed.