Świetny interfejs gitarowy Behringer Guitar Link UCG-102

środa, 16 marzec 2011, 18:36 | Category : promocje, sprzęt
Tags :

Mamy dla Was nie lada gratkę:

Behringer Guitar Link UCG-102 kompletny interfejs USB wraz z oprogramowaniem za jedyne 189 zł. I co Wy na to?

Warto zastanowić się nad zakupem – od trzech miesięcy cena tego sprzętu nie zeszła poniżej 250 zł, jest trudny do kupienia w Polsce. A u nas nie dość, że w świetnej cenie to od ręki!

Cytując za Marcinem Komorowskim, który testował sprzęt na łamach Magazynu Gitarzysta:

„W połączeniu z komputerem (i rzecz jasna z gitarą) Behringer Guitar Link UCG102 tworzy kompletne ministudio nagrań, które w rękach nawet początkującego gitarzysty może stać się doskonałym narzędziem umożliwiającym szereg eksperymentów brzmieniowych i przede wszystkim codzienne ćwiczenia z instrumentem. Wybór dołączonych do interfejsu aplikacji wydaje się być optymalny, tym bardziej że jeśli chodzi o Guitar Combos, to mamy do czynienia z pełną wersją wybranej przez użytkownika symulacji, a nie narzędziem o ograniczonej funkcjonalności. Zresztą nic nie stoi na przeszkodzie, aby swoje ministudio uzupełnić później o bardziej zaawansowane aplikacje, korzystając nadal z bazowego interfejsu.”

Co jeszcze można o tym sprzęcie powiedzieć? W komplecie znajduje się najwyższej jakości oprogramowanie z wirtualnymi ampami i pedałami efektów.

To tyle – pozostaje zaprosić Was do zakupów!

Comments are closed.