Mówisz Admira – myślisz gitara klasyczna, czyż nie?

środa, 7 Listopad 2007, 23:11 | Category : gitary
Tags :

Firma Admira została założona w 1944 roku przez Enrique Keller Fritsch’a i szybko stała się największą wytwórnią instrumentów muzycznych w Hiszpanii.

Przez wszystkie lata Enrique Keller opracował własne technologie produkcji gitar klasycznych. Te szczególne instrumenty wymagają wyjątkowego procesu wytwarzania, w którym udział bierze zaledwie około 100 osób. Nie są to rzemieślnicy, lecz raczej artyści.

Dzięki badaniom i programowi rozwojowemu, Admira była w stanie wypracować najwyższą jakość i trwałość swoich gitar. Właśnie z tego powodu z powodzeniem podbija wymagające rynki Zachodniej Europy, Korei oraz Chin.

By wytworzyć wiele różnych modeli gitar klasycznych, Enrique Keller opracował w swojej fabryce w Zarautz unikalne metody leżakowania i obróbki delikatnego drewna. Jest ono sprowadzane z Niemiec, Afryki, Indii oraz Kanady, co może nam uzmysłowić jak daleko docierają specjaliści z Admiry.
Wreszcie są! Gitary klasyczne hiszpańskiej marki Admira od teraz w ofercie sklepu muzycznego GitaraiBas.pl. Zachęcamy gorąco do zakupów tych najpopularniejszych na świecie gitar klasycznych.

Technologia produkcji, selekcja drewna najwyższej jakości oraz wytężona praca zespołu ludzi, którzy naprawdę kochają gitary. Właśnie to sprawiło, że Admira to najpopularniejsze gitary hiszpańskie na świecie!

W ofercie wszystkie modele gitar klasycznych z serii Junior (gitara klasyczna dla dzieci), dla osób rozpoczynających przygodę z gitarą i dla uczniów szkół muzycznych – modele gitar z serii Student, seria Advanced – dla bardziej zaawansowanych gitarzystów oraz seria Concert dla profesjonalistów oraz miłośników pięknych instrumentów. W ofercie nie zabrakło również gitar elektro-klasycznych z wbudowanymi przetwornikami, które pozwalają na bezproblemowe nagłośnienie gitary na scenie lub wykorzystanie gitary klasycznej w studio.

Comments are closed.