Rzemiosło i sztuka Artura Lesickiego wraca na półki sklepowe!

czwartek, 24 kwiecień 2008, 22:27 | Category : ciekawe książki, promocje, wydarzenia
Tags :

Kto nie zna postaci Artura Lesickiego, niech zajrzy na stronę www.arturlesicki.pl, a kto zna to niech czym prędzej udaje się do naszego działu wydawnictw i tam na półce ze szkołami gitarowymi znajdzie pozycję Rzemiosło i sztuka. Wydane po raz pierwszy przez Wydawnictwo AVT, promowane przez miesięcznik Gitarzysta, doczekało się swojego wznowienia za sprawą Wydawnictwa Absonic. Otrzymujecie zatem w swoje ręce 140 minut na dwóch płytach DVD sam na sam z mistrzem, a do tego jeszcze nuty, które można wydrukować.

Magazyn Gitarzysta zamieścił takie oto opinie o szkole gry na gitarze Artura Lesickiego:

Jarek Śmietana: 

„Szkoła gry Artura Lesickiego to uniwersalny, znakomicie przemyślany i zredagowany, kompaktowy kurs przeznaczony zarówno dla początkujących, jak i dla zaawansowanych gitarzystów. Tym pierwszym bardzo klarownie pokazuje i wyjaśnia najważniejsze problemy związane z prawidłową nauką gry. Tym drugim pozwala ugruntować i uporządkować własną wiedzę. Bardzo polecam każdemu, kto kocha gitarę i traktuje ją serio.”
Marek Napiórkowski:

„Moim zdaniem to najlepsza gitarowa szkoła DVD na polskim rynku. Dwadzieścia lat doświadczenia w pracy z młodymi adeptami sztuki gitarowej nie poszło na marne. Przejrzystość przekazu, ogromny zakres materiału, profesjonalizm pod każdym względem. Jednym słowem – bomba!”
Marek Raduli:

„Szkoła Artura Lesickiego ‚Rzemiosło i sztuka’ jest pozycją ze wszech miar godną polecenia. Jest ona adresowana do gitarzystów borykających się z przekroczeniem magicznej bariery świadomego grania. Doskonale opracowane rozdziały, tyczące podstaw techniki, pentatonik, skal modalnych, budowy akordów i wreszcie – budowy formalnej utworów, są ilustrowane przykładami wykonań przez samego Autora. Jego 20-letnia praca w roli wykładowcy owocuje tutaj jasnością przekazu i dbałością o treść merytoryczną. Muszę przyznać, że po zapoznaniu się z tą pracą, jestem pełen podziwu dla Artura i życzę powodzenia wszystkim tym, którzy zechcą skorzystać z Jego doświadczeń.”

Nie trzeba chyba nic dodawać. Zapraszamy do zakupu!

Comments are closed.