Musikmesse – festiwal muzyki we Frankfurcie!

wtorek, 10 luty 2015, 10:30 | Category : nowości, wydarzenia
Tags :

plakat MM_15Największe na świecie Targi Muzyczne MusikMesse już za niecałe dwa miesiące, od 15 do 18 kwietnia 2015, będą miały swoją kolejną edycję. Właśnie dostaliśmy zaproszenie jako GitaraiBas.pl 🙂

Gościliśmy na Targach w jednej z poprzednich edycji – zapierające dech w piersi, zrobione z rozmachem spotkanie całego świata poświęcone muzyce: instrumentom, tworzeniu i przetwarzaniu dźwięków, nutom, produkcji muzycznej. Po prostu cokolwiek kojarzy Ci się z muzyką – tam właśnie jest.

Dlatego warto choć raz pojechać i zwiedzić MusikMesse. A gwarantujemy Wam, że dwa dni przeznaczone dla publiczności może okazać się zbyt krótkim czasem na obejrzenie wszystkiego. Tyle jest tam innowacyjnych pomysłów, nowych rozwiązań, ciekawych wydarzeń towarzyszących targom.

W zeszłym roku na Targach prezentowało się blisko 1400 wystawców z całego świata w tym ponad 400 z Niemiec. Te liczby mówią za siebie. Poziom kreatywności, innowacji i ciekawostek jest tu bardzo wysoki!

Te właśnie targi zaowocowały sprowadzeniem do Polski najbardziej kolorowego instrumentu na świecie: Bum Bum Rurek.

zdjecie-cms.php

Targi inspirują. Bo to nie tylko przegląd nowości rynkowych, ale przede wszystkim spotkanie ludzi dla których muzyka jest ważna – w wymiarze biznesowym, społecznym i edukacyjnym.

Zobaczcie zapowiedź tegorocznej edycji MusikMesse:

Comments are closed.