Metronomy i tunery

wtorek, 9 marzec 2010, 7:36 | Category : gitary
Tags : ,

Dziś przegląd przez metronomy i tunery, jakie znaleźć można na półkach GitaraiBas.pl.

Korg GA-1 tuner gitarowy

Tuner Korg GA-1 to jeden z najnowszych modeli w rodzinie tunerów firmy Korg.

Posiada czytelny wyświetlacz ciekłokrystaliczny oraz diody wskazujące wystrojenie.

Wymiary tunera Korg GA-1 pozwolą schować go w kieszeni lub w schowku futerału do gitary.  Strojenie wszystkich rodzajów gitar – możliwość strojenia gitar 7-strunowych oraz basowych 6-strunowych – nie jest z tym tunerem wielką trudnością.

Kup teraz >>>

InTune IT-6 tuner chromatyczny

Tuner zakładany na główkę instrumentu za pomocą klipsa. Stroimy za pomocą wbudowanego mikrofonu lub przetwornika dzięki któremu możemy stroić nawet w hałasie.
Tuner posiada kolorowy wyświetlacz, niewystrojony dźwięk zaznaczony jest kolorem czerwonym, po wystrojeniu świeci się na zielono.
Wyświetlacz pokazuje włączony tryb, wystrojenie, nazwę dźwięku, stan kalibracji i klucz. Dla dokładniejszego zestrojenia wyświetlana jest również liczba odstrojenia

Kup teraz >>>

Korg MM-1 miniaturowy metronom do ucha

Korg, firma, która jako pierwsza skonstruowała przenośny tuner elektroniczny, stworzyła teraz najmniejszy na świecie metronom. Korg MM-1, metronom wkładany bezpośrednio do ucha, jest tylko odrobinę większy od słuchawki, niemniej posiada wszystkie funkcje, które są potrzebne do kształcenia poczucia rytmu.
– Najmniejszy i najlżejszy metronom na świecie
– Cyfrowa dokładność i wszystkie funkcje potrzebne do ćwiczenia poczucia rytmu
– Możliwość ustalania tempa od 40 do 208 BPM

Kup teraz >>>

Korg MA-30 metronom cyfrowy

Ekran ciekłokrystaliczny obrazujący ruchy wahadła i 13 różnych rytmów z metrum dwudzielnym, trójdzielnym, trójdzielnym z pominięciem uderzeń ,,wewnętrznych”, czterodzielnym i czterodzielnym z pominięciem uderzeń ,,wewnętrznych” to jego cechy charakterystyczne.

Generator 12 tonów referencyjnych.

Kup teraz >>>

Comments are closed.