Kable, kabelki, przewody i złącza Schulz

piątek, 7 grudzień 2007, 7:54 | Category : sprzęt
Tags :

Firma Schulz Kabel, mająca siedzibę w miejscowości Frielendorf w Niemczech, jest ważnym i liczącym się producentem w branży muzycznej w zakresie przewodów, wtyków, gniazd na scenę i do studia. Przez kilka ostatnich lat firma obsłużyła wielu zadowolonych klientów. Znajomość potrzeb muzyków oraz potrzeb branży owocuje coraz to lepszymi produktami i rozwiązaniami technologicznymi. W Niemczech oraz w całej Unii firma Schulz Kabel jest jednym z czołowych producentów i dostawców kabli, złącz oraz akcesoriów.

Znajomość szczegółów.

– przewody głośnikowe oraz koncentryczne przewody głośnikowe skonstruowane są z ponad 600 cienkich drucików miedzianych,
– oplot miedziany w formie siatki nadaje długowieczne ekranowanie przewodu,
– izolacja wszystkich przewodów została przetestowana przy napięciu 1,5 kV,
– przewody wykazują bardzo dużą elastyczność,
– żyły przewodzące oraz oplot ekranujący przewodów mikrofonowych i audio wykonane są z miedzi,
– przewody z miedzi posrebrzanej należą do produktów najwyższej jakości.

Nowatorskie rozwiązania.

Firma Schulz systematyczną pracą z dużą elastycznością wprowadza nowoczesne rozwiązania.
Stosowanie nowych materiałów do produkcji przewodów zapewnia ich wysoką jakość.
Obserwacja odkryć naukowych z dziedziny materiałów i rozwiązań technicznych, dialog z użytkownikami i przedstawicielami handlowymi pozwala sprostać nowym wymaganiom rynkowym.
Przedstawicielstwa handlowe na terenie całej Europy zapewniają bliską współpracę firmy Schulz z szerokim rynkiem użytkowników.

Wielozadaniowy program produkcji i dystrybucji.

Specjalistyczna produkcja przewodów i akcesoriów oparta jest o bardzo szczegółowy i skomplikowany program przyjety przez firmę. Codzienne, wysokie wyniki pracy zapewnione są przez perfekcyjną, mądrą i elastyczną załogę. Firma zatrudnia ponad 40 wysoko wykwalifikowanych pracowników, którzy przygotowani są do obróbki materiałów przy wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i narzędzi.
Gwarantowana jakość wyrobów firmy Schulz zapewnia ich długą trwałość oraz daje poczucie bezpieczeństwa przy realizacji instalacji nagłośnieniowych, nagłośnień plenerowych, jak i w codziennej pracy profesjonalnych muzyków.
Zadowolenie użytkowników jest celem firmy Schulz.

Oferta.

Oferta sklepu GitaraiBas.pl obejmuje:
– kable z metra: wieloparowe, głośnikowe, mikrofonowe, instrumentalne, przeznaczone specjalnie dla gitarzystów, połączeniowe audio, kable hi-fi i hi-end oraz stosowane w studiach nagraniowych, przewody zasilające, oświetleniowe i sterujące DMX;
– kable i przewody konfekcjonowane: duży wybór gotowych kabli połączeniowych audio, instrumentalnych, kabli gitarowych o różnorodnej konfiguracji gniazd, wtyków i złącz oraz szerokim spektrum długości;
– kable wieloparowe (multicore, pyty) wraz ze stageboxami;
– najpopularniejsze gniazda, wtyki i złącza.

Comments are closed.