Gitara 18+ czyli gitara dla dorosłych – co polecamy?

sobota, 22 listopad 2014, 20:13 | Category : gitary, wydarzenia
Tags : , , ,

OLYMPUS DIGITAL CAMERACzy można nauczyć się grać na gitarze, kiedy ma się już 30, a może i 40 lat?

Oczywiście! Wszystko zależy od chęci, motywacji i nauczyciela. Gitara to instrument, po który można i warto sięgnąć obojętnie ile się ma lat na liczniku. A dobry nauczyciel może zdecydowanie pomóc w nauce, wspierać w momentach zniechęcenia i pokazywać co warto wiedzieć i dlaczego. Granie z nut czy granie z akordów to już drugorzędna sprawa. Najważniejsza jest satysfakcja i poczucie samorealizacji i rozwoju. A uprawianie muzyki rozwija niezależnie od wieku.

Wiedzą  o to tym doskonale dorośli uczestnicy Studium muzycznego Świat gitary. Podczas spotkań Gitara 18+ grają tak, jak potrafią i to, co potrafią. Całkiem nieźle wychodzi im też jam session i proste improwizacje. Widać dobrą zabawę we wspólnym gronie. A oto chodzi najbardziej. Wspólne granie z nauczycielami, rozmowy przy kawie czy piwie, spotkanie gitarowe poza Studium – to dobry czas na poznanie się.

Jako muzyczny sklep gitarowy wspieramy takie inicjatywy. Chcemy, aby sprzedawane przez nas gitary trafiały w ręce ludzi, którzy chcą grać, chcą się muzycznie rozwijać. Dla których instrument to doskonała forma wypoczynku i odstresowania się.

A jakie gitary polecamy choćby na wymarzony prezent na 30-stkę czy 40-stkę?

Proponujemy wybór pomiędzy dwoma gitarami klasycznymi:

Cuenca 10 cedr hiszpańska gitara klasyczna

Ręcznie wykonana hiszpańska gitara klasyczna marki Cuenca
Piękne brzmienie i staranne wykończenie to przynajmniej dwa powody, dla których warto na niej grać. Polecana zarówno początkującym jak i zaawansowanym gitarzystom.

cuenca10cedr

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cordoba Protege C-1 gitara klasyczna 4/4

Gitara klasyczna marki Cordoba Protage to instrument godny polecenia szczególnie dla początkujących gitarzystów.
Dobre wykonanie zapewnia wygodę gry na początkowym etapie. Wysokiej jakości struny powodują, że gra na tej gitarze to czysta przyjemność.

protegec144_1_big

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Oba modele dostępne są w naszym sklepie.
Gitary, które kupujesz są zawsze sprawdzone i ograne.

Wysyłamy tylko sprawdzony sprzęt!

Comments are closed.