Bum Bum Rurki są w Polsce!

czwartek, 9 czerwiec 2011, 12:40 | Category : inne, nowości
Tags :

bum bum rurkiMiło nam przedstawić Wam BUM BUM RURKI – czaderski, choć niezwykle prosty instrument do nauki, zabawy, gry solowej i zespołowej. W Stanach zyskał sobie wielu zwolenników i miłośników, został wyróżniony wieloma prestiżowymi nagrodami. Teraz jest w Polsce z polską nazwą BUM BUM RURKI!

Co to takiego? BUM BUM RURKI dają praktycznie nieograniczone możliwości zabawy, pobudzają wyobraźnię i kreatywność grających. Stanowią świetny wstęp do nauki gry na innych instrumentach. Wspaniale sprawdzają się w nauczaniu podstawowych elementów muzycznych: rytmu, melodii oraz harmonii.

bum bum rurkiBUM BUM RURKI wykonane zostały z bezpiecznego tworzywa. Jednocześnie są niesamowicie lekkie i bardzo dokładnie nastrojone. Kolory odpowiadają określonym dźwiękom. Rewelacyjnie sprawdzają się w łatwej i przez to szybkiej nauce rytmu. Granie na tych kolorowych rurkach polega na uderzaniu nimi o dowolną powierzchnię, np. ławkę, krzesło lub kolano czy wnętrze dłoni. W ten sposób wydobywać można z nich określone, harmonijne dźwięki. Z rurek można stworzyć cymbałki – grając na nich pałeczkami. Szeroka gama zestawów – Diatonicznych, Chromatycznych czy Basowych oraz dodatkowe akcesoria, umożliwiają rozbudowę instrumentu w zależności od stopnia zaawansowania oraz potrzeb kompozycji.

Nasz sklep oferuje pełną gamę BUM BUM RUREK – od wyboru do koloru – wielkie i małe zestawy – kupujesz i próbujesz!

Zobacz jak można korzystać z Bum Bum Rurek:
 

 

 

Comments are closed.